Čo by ste si určite mali pribaliť na dovolenku!

Vysnívaný čas dovoleniek je už takmer tu a väčšina z nás sa nevie dočkať zaslúženého oddychu pri mori či na horách. Vegetiť na pláži, popíjať koktaily alebo škriabať sa po reťaziach v 2 000 metrovej výške so štipkou adrenalínu. Nič nie je jednoduchšie ako zabudnúť, že na dovolenke platia fyzikálne zákony tak isto, ako keď sme doma. Skočiť z tej najvyššej skaly do mora, či vyliezť na najstrmšiu skalu znie ako skvelý nápad, hlavne keď chceme „zamachrovať“ pred partnerkou, ženou alebo deťmi. Ak sa to bez ujmy podarí, je to paráda. Spomienka, ktorá výdrži roky a v najlepšom prípade láme iba srdcia.

klobúk a žabky na pláži

Čo ak sa stane, že voda nie je až taká hlboká ako sme predpokladali a strana jednej zo skál až príliš strmá? Čo ak si dávame pozor na úrazy, no podarí sa nám chytiť nejaký vírus? Pamätám si na môjho kamaráta, ktorý chcel podobne zaujať a skočil do bazénu, kde nebolo asi dosť vody, alebo bol až príliš ťažký a zlomil si pätu!Jeho reakcia hovorila za všetko:

„Dovtedy som ani nevedel, že päta sa dá zlomiť. No pobyt v nemocnici v cudzej krajine a  noha v sadre na niekoľko týždňov mi to vryli do pamäti, že na to nikdy nezabudnem.“

Výdaje na tieto nečakané udalosti môžu narásť aj do desiatok tisíc eur, čím vám predražia dovolenku v Chorvátsku tak, akoby ste išli na Maledivy a zanechajú nepríjemné spomienky. Pritom nám stačí iba pár minút a za drobné“ si vieme zabezpečiť pohodu na dovolenke vďaka cestovnému poisteniu tak, aby nás nič neprekvapilo. Všetko online bez papierov, bez čakania.

Čo všetko získam pri takomto poistení?

  • Poistenie úrazu.
  • Poistenie liečebných nákladov.
  • Poistenie zodpovednosti.
  • Poistenie batožiny.

Už viem dátum dovolenky a chcem byť na všetko pripravený/á: 

                                                              

Nanešťastie úraz či choroba, ktoré sa nám stali na dovolenke, neskončia po odchode z hotela. Zlomená noha či ruka sa bude liečiť ešte niekoľko mesiacov a táto neželaná, predĺžená „dovolenka“ môže negatívne ovplyvniť váš príjem aj doma na Slovensku.

  • Ako ste pripravený na výpadok príjmu po dovolenke?
  • Máte nárok na denne odškodné, trvalé následky či dávky pri práceneschopnosti vo vašom životnom poistení?

Aj takéto nepríjemnosti vám dokáže vyriešiť správne nastavené životné poistenie.

Prinášame finančnú pohodu do vašej rodiny. Pre bezplatnú konzultáciu ohľadom cestovného alebo životného poistenia nás môžete kontaktovať.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by vás zaújimať:

Súvisiace články