Kto sme?

Dnes sa ľudia často naháňajú za svojimi cieľmi. Hľadajú rovnováhu medzi prácou a voľným časom, snažia sa nájsť si trošku času na rodinu. Slová ako hypotéka, účty, poistky sú vnímane skôr negatívne a ľudia sa náplniam týchto slov venujú buď s nechuťou, alebo len z povinností, ktoré im prináša život. Čoraz viac platí, že „čas sú peniaze“ a pri každodenných povinnostiach sa často stane, že ľuďom nezostáva čas na svojich najbližších a nato čo majú v živote naozaj radi.

Sme skupina profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami vo finančnom sektore. Baví nás nachádzať pre našich zákazníkov tie najvýhodnejšie hypotéky, poistky, investičné príležitosti… Poznáme trh finančných produktov veľmi detailne a pravidelne ho sledujeme. Teší nás, keď môžeme svojim zákazníkom poradiť riešenia, ktoré by si v oceáne finančných produktov sami nenašli, alebo by využili nevýhodnejšie možnosti ako im vieme poradiť a poskytnúť my.


Ako prebieha stretnutie s našim konzultantom?
Nezáväzne a v príjemnej atmosfére 🙂

Spoločne nájdeme spôsob, ako vám ušetriť čas, peniaze a starosti. Chcete bývať, spojiť úvery, sporiť sebe aj deťom, mať lepší dôchodok, kvalitný účet alebo sa poistiť? Máme pre vás pripravené programy na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb, vďaka ktorým získate viac času, viac peňazí a rodinnú pohodu.

Analýza potrieb

Povedzte nám, čo potrebujete a my nájdeme to najvhodnejšie riešenie

Vytvorenie plánu

Vytvorím vám finančný plán
na mieru

S peniazmi v pohode

Pracujeme s vami na dosiahnutí finančnej slobody

Nechajte financie na FISPRO

a vykročte na cestu k finančnej slobode

2500 +

Bezplatných konzultácií s klientom

2000 +

Spokojných klientov z rôznych oblastí

50+

Profesionálnych finančných partnerov

0

Otravných
telefonátov

Chcete sa mať lepšie ?

Dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu, za ktorú naozaj neplatíte. Naši konzultanti pomôžu ušetriť peniaze Vám aj Vašej rodine.

Muž skáčuci na horách