Naše služby

Program

„S peniazmi v pohode“ zahŕňa:

Pochopenie vašich<br/> cieľov a potrieb
Pochopenie vašich
cieľov a potrieb
Riešenie šité<br/> na mieru
Riešenie šité
na mieru
Audit zmlúv
Audit zmlúv
Servisné strenutia
Servisné strenutia

Chcete vykročiť na cestu k vašej finančnej pohode?

Začnite s programom „S peniazmi v pohode“

V rámci programu „S peniazmi v pohode“ klientom pomáhame v 6 oblastiach. Vyberte si, ktorá vás najviac zaujíma. Nájdeme spolu spôsob ako vám ušetriť čas, peniaze a starosti. Chcete bývať, spojiť úvery, sporiť sebe aj deťom, mať lepší dôchodok, kvalitný účet alebo sa poistiť? Máme pre vás pripravené programy na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb.

Sporenie v pohode

Program Sporenie v pohode odporúčame, ak chcete sporiť vašim deťom alebo sami pre seba. Tiež je pre vás vhodné, ak chcete investovať a zhodnocovať vaše peniaze alebo máte záujem vaše peniaze ochrániť nákupom drahých kovov.

Sporenie v pohode

Program Dôchodok v pohode odporúčame, ak sa nechcete spoliehať iba na štát alebo na odchod do dôchodku po 70. roku života. Môžeme tiež nastaviť vaše existujúce zmluvy tak, aby pracovali pre váš lepší dôchodok.

Sporenie v pohode

Program poistenie v pohode je tu pre ľudí, ktorí chcú, aby bolo o nich a ich najbližších postarané. Je tiež pre ľudí, ktorí platia za poistenie veľa peňazí a hľadajú spôsob ako ušetriť.

Sporenie v pohode

Program Hypotéka v pohode je pre ľudí, ktorý chcú bývať vo vlastnom. Pomôžeme vám s výberom správneho financovania a upozorníme na chyby a problémy, s ktorými sa stretávame v dennodennej praxi. Čím skôr sa pustíte do prípravy, o to rýchlejší, lacnejší a skôr splatený, bude váš úver na bývanie.

Sporenie v pohode

Program Úver v pohode je ušitý na mieru pre ľudí, ktorí chcú ušetriť. Majú jednu alebo viac pôžičiek, úverov, kreditných kariet a hypoték, ktoré by radi financovali do jednej. Prípadne chcú peňazí viac.

Sporenie v pohode

Program účet v pohode je pre ľudí, ktorí chcú využívať čo najviac benefitov, za čo najmenšie poplatky. Je vhodný tiež pre podnikateľov, ktorí hľadajú vhodný účet s doplnkovými službami pre ich podnikanie.

Chcete sa mať lepšie?

Dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu, za ktorú naozaj neplatíte.
Naši konzultanti pomôžu ušetriť peniaze Vám aj Vašej rodine.

Konzultanti Vám poradia v oblastiach ako:
– Financovanie bývania
– Ochrana života a majetku
– Sporenie a investovanie
– Lepší dôchodok pre každého
– Pôžičky a úvery
– Bežné podnikateľské účty

Čo tým získate?

VIAC ČASU    VIAC PEŇAZÍ    RODINNÚ POHODU

Ako začať?

Zanechajte nám kontakt alebo si vyberte niektorého z našich mentorov z vášho okolia, ktorý sa s vami rád stretne.

Vyberte mi poradcu Vy
Poradcu si vyberiem sám

Stretnutie
s konzultantom je

bezplatné
bezplatné
príjemná atmosféra
v príjemnej atmosfére
bez tlaku
a nezáväzné
Získajte od nás všetky výhody.

Audit zmlúv

Platíte mesačne kopec peňazí za bežné účty, sporenia, poistenia, úvery či pôžičky? Peniaze vám stále odchádzajú a možno ani neviete kam. Nemíňajte už ani cent navyše, spravíme vám v zmluvách poriadok. Ušetríte peniaze a zostane vám viac vo vašom rozpočte.

Pomôžeme vám ušetriť mnoho peňazí, starostí, času aj energie. Cena auditu finančných zmlúv sa v zahraničí pohybuje v stovkách euro. Naši klienti ho majú bezplatne.


Ochránime vás
pred platením predražených produktov.

Riešenie šité na mieru

Riešenia šijeme na mieru pre vás a vašu rodinu, aby presne mierili na vaše životné ciele. Veríme, že každý človek si zaslúži individuálnu starostlivosť a vo svete peňazí to platí dokonca dvojnásobne.

Úlohou našich konzultantov nie je komunikovať aká úžasná je naša spoločnosť. Ich úlohou je počúvať vás. Zistiť aké sú vaše ciele a potreby, čo vás teší a čo vás trápi. Všetky tieto informácie si bezpečne a starostlivo zaznamenajú do vašej „zdravotnej karty“, na základe ktorej vám pripravia riešenie šité na mieru presne pre vás a vašu rodinu.


Počúvame
čo hovoria naši klienti a vďaka tomu nás majú radi.

Doživotná starostlivosť

Sme Vám neustále na blízku, pretože podpisom zmlúv sa naša dlhodobá spolupráca len začína. Budeme spolu komunikovať, sledovať ako sa vaša situácia vyvíja a priebežne ju vyhodnocovať. Komunikovať spolu môžeme elektronicky vďaka emailu, rovnako osobne aj telefonicky. Zvolíme spôsob komunikácie, ktorý vám najviac vyhovuje.

Plnohodnotnú podporu vám budú poskytovať naše pobočky, naši pracovníci ako aj naše oddelenie starostlivosti o klientov. Vždy sa budete mať na koho obrátiť.


Vašu dôveru si veľmi ceníme
a pracujeme na naplnení všetkého, na čom sme sa spolu dohodli.
Ako začať?

Zanechajte nám kontakt alebo si vyberte niektorého z našich mentorov z vášho okolia, ktorý sa s vami rád stretne.

Vyberte mi poradcu Vy
Poradcu si vyberiem sám

Stretnutie
s konzultantom je

bezplatné
bezplatné
príjemná atmosféra
v príjemnej atmosfére
bez tlaku
a nezáväzné
Získajte od nás všetky výhody.
partneri