Náš príbeh

V dnešnej dobe sa ľudia často naháňajú za svojimi cieľmi, hľadajú rovnováhu medzi prácou a voľným časom, snažia sa nájsť si trošku času na rodinu. Slová ako hypotéka, účty, poistky sú vnímane skôr negatívne a ľudia sa náplniam týchto slov venujú buď s nechuťou, alebo len z povinností, ktoré im prináša život. Čoraz viac platí, že „čas sú peniaze“ a pri každodenných povinnostiach sa často stane, že ľuďom nezostáva čas na svojich najbližších a nato čo majú v živote naozaj radi.

A práve preto sme tu my, FISPRO. Našou úlohou a cieľom je, pomôcť Vám vybrať si tie finančné produkty a služby, ktoré Vám ušetria čas aj peniaze. Naším prístupom chceme naplniť Vaše očakávania, ktoré na nás kladiete. Chceme Vám pomáhať na ceste k finančnej pohode, aby ste si mohli v živote užívať tie chvíle, ktoré majú pre Vás naozaj hodnotu.

Sme skupina profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami vo finančnom sektore. Baví nás nachádzať pre našich zákazníkov tie najvýhodnejšie hypotéky, poistky, investičné príležitosti… Poznáme trh finančných produktov veľmi detailne a pravidelne ho sledujeme. Teší nás, keď môžeme svojim zákazníkom poradiť riešenia, ktoré by si v oceáne finančných produktov sami nenašli, alebo by využili nevýhodnejšie možnosti ako im vieme poradiť a poskytnúť my.


Nechajte financie na FISPRO
, a vykročte na cestu k finančnej pohode.
1100+
bezplatných konzultácií s klientom
600+
spokojných klientov
50+
finančných partnerov
0
otravných telefonátov
Náš team
Našli sme: 9 konzultantov