Finančný plán vám pomáha v každej etape života.

  • Robíte svoje prvé rozhodnutia ohľadom vlastného bývania?
  • Hľadáte banku, ktorá vám poskytne najlepšie podmienky a vyjde vám v ústrety?
  • Chcete si sporiť nielen výnosne, ale najmä bezpečne?
  • Mať pri sebe poisťovňu s dobrým menom aj s dobrými výplatami?
  • Pripraviť sa na dôchodok?
  • Alebo sa najskôr potrebujete vyhrabať z dlhov, aby ste mohli odznova začať žiť?

Počas života budete riešiť množstvo situácií,
na ktoré ste dnes možno ani nepomysleli.


ako vybrať vhodnú hypotéku

ako odložiť peniaze deťom

ako správne investovať

ako splatiť dlhy

ako sa správne poistiť

ako odložiť splátky

ako mať niečo navyše na dôchodok

ako sa finančne postarať o rodinu

ako bezpečne sporiť

ako poistiť svoj majetok

Ak aj dnes nemyslíte na budúcnosť, ona postupne príde a s ňou aj finančné rozhodnutia, ktoré budete musieť spraviť. Prečo sa stále odznova rozhodovať, komu môžete vo vašich finančných rozhodnutiach veriť, ak môže stáť pri vás jedna spoločnosť, ktorá vám so všetkým počas vášho života pomôže?

Spoločne sa pozrieme na vaše plány, ktoré vás v živote čakajú a pripravíme sa spolu na to, aby ste sa dostali do finančnej pohody. Spoľahnite sa na nás, zabudnite na starosti a prechádzajte životom s úsmevom na tvári 🙂

čo vďaka nemu získam?

Riešenie na celý život

veľakrát nevieme, čo nás v živote čaká, ale aj na nepredvídané situácie sa môžeme pripraviť vďaka finančnému plánu. Plán sa bude prispôsobovať vašim meniacim sa potrebám a vy sa môžete venovať svojej rodine.

Ochrana vás a vašej rodiny

finančný plán je vaša ochrana v prípade ťažkých životných udalostí. Bude pripravený vám finančne pomôcť vo chvíľach, keď to budete najviac potrebovať. Vaša rodina vás bude milovať.

Jednoducho a zrozumiteľne

finančný plán nie je atómová fyzika. Garantujeme vám, že finančnému plánu budete rozumieť a budete vedieť ako vám pomáha. S vašim plánom bude rásť vy aj vaše finančné vzdelanie.

Dosahovanie cieľov

máte v živote veľké sny? Chcete zarobiť, zhodnotiť svoje peniaze a dosiahnuť finančných výšin? Finančný plán vám bude oporou v napĺňaní vašich cieľov, aby ste v živote stihli všetko, po čom túžite.

Všetko pod jednou strechou

nemusíte už lietať po bankách a poisťovniach a vybavovať si všetky papiere. Vďaka finančnému plánu budete mať všetko pod jednou strechou u svojho poradcu a ušetríte čas, námahu aj starosti.

Šetrite peniaze

príprave finančného plánu predchádza audit zmlúv. V niektorých rodinách sa v priebehu rokov nazbierajú kopce zmlúv.  Tieto kopce zmlúv vám pomôžeme roztriediť a budete platiť len za to, čo skutočne potrebujete.

Chcem finančný plán